Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hrůzné znásilnění holčičky (8) v Ostravě: Takhle se vyrvala ze spárů zvrhlého muže (30)!

Ilustrační foto.
Ohavný čin se stal v neděli odpoledne v centru Ostravy. Přibližně třicetiletý muž odvlekl teprve osmiletou holčičku do vyloučené lokality na sídlišti Fifejdy poblíž multikina, kde ji měl znásilnit. Kamarádka oběti řekla, jak to bylo!

Nejenom Ostrava je v šoku z otřesného případu, který se v neděli stal na tamním sídlišti Fifejdy. Po pondělním zásahu policisté si měli strážci zákona odvést jednoho muže v poutech. Zatím není jasné, zda šlo o pachatele znásilnění teprve osmileté holčičky.

Kamarádka oběti řekla, že dívka mířila zkratkou do obchodu, když v tom ji cestu zatarasil neznámý muž a odvlekl ji na louku, kterou často využívají bezdomovci. Měl tam po ní vyžadovat orální sex.

„Když si muž chtěl zapnout kalhoty, tak utekla. Zašla za nějakým pánem s pejskem a chtěla ať zavolá policii,“ citovala TV Prima ve své zpravodajské relaci slova kamarádky. Ta s dívkou byla pár minut předtím, než na ni muž zaútočil.

Podle informací TV Nova se měla oběť svěřit matce, že jí pachatel „strkal něco do pusy“.

Kriminalisté případ nyní vyšetřují, vzhledem k nízkému věku dívky ale veškeré podrobnosti tají. Velký rozruch vzbudil i na sociálních sítích, kde zvrhlíka lidé do jednoho odsoudili.

Mohlo by vás zajímat

Další články