Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hrůzné video z Rakovnicka: Předjížděl na přechodu, málem zabil holčičku, pomozte ho najít

pirát
Na sociálních sítích se v úterý objevilo video, které zachycuje nebezpečného řidiče. Ten v Senomatech na Rakovnicku předjížděl auto, které zrovna pouštělo malou dívenku přes přechod. Autor videa zareagoval troubením a holčičce tak nejspíš zachránil život. O záběry a řidiče se zajímá policie.

Video na sociální síti zveřejnil pan Josef Z., který se málem stal svědkem strašlivé události. V úterý ráno jel silnicí v Senomatech na Rakovnicku, když viděl dívenku, která čekala u přechodu. Tu pustil, najednou se ale zpoza jeho vozu vyřítil zběsilý řidič. Ten holčičku málem srazil.

Předjíždění na přechodu je velmi nebezpečný manévr. Josef na nezodpovědnost šíleného řidiče zareagoval troubením, čímž upoutal dívčinu pozornost, a tím jí možná zachránil život. Holčička stihla na poslední chvíli zastavit, v opačném případě by došlo k obrovské tragédii.

„Rakovničtí policisté se již videem zabývají. Zároveň prosíme svědky, kteří by pomohli identifikovat ono vozidlo a případně řidiče, nechť se ozvou na telefonní číslo 606 665 994,” řekla eXtra.cz mluvčí Michaela Richterová.

Lidé mají vztek

Reakce na video na sociálních sítích hovoří jasně. Lidé jsou naštvaní a bojí se o sebe i o své děti. „Dnes má řidičák opravdu každý idiot,“ píše naštvaný komentující. „To je hrozné, jak může někdo být takový hulvát a předjíždět na přechodu,“ píše další. Jiní pak chválí především autora videa za jeho zveřejnění a za pohotové zatroubení, kterým holčičce možná zachránil život.

Související články

Další články