Návštěvníci chomutovského zooparku totiž museli sledovat utrpení místního vlka, který se zamotal do elektrického ohradníku, jenž mu má bránit v tom, aby se přiblížil k návštěvníkům. Něco takového se samozřejmě stát může, ovšem zarážející okolností je, že ošetřovatelé a pracovníci lesoparku nebyli k nalezení dlouhých 45 minut!

Zvíře trpělo a pokaždé, co jím prošel elektrický proud, zavylo a bolestí štěkalo. Návštěvníci se snažili pomoct, dokud nebude k nalezení někdo z personálu. Muž s rodinou, která celému incidentu přihlížela, se pokusil koštětem dráty nadzvednout, a tak vlku ulevit.

„Lidé hledali pomoc, ale ošetřovatel nikde nebyl,“ popsala šokující zážitek návštěvnice z Litvínova. Pomoc se nedostavila dlouhou tři čtvrtě hodinu, a to ani po urgentním telefonátu! "Strašně kňučel, když dostával ty rány. Jiná návštěvnice došla do auta pro hrábě a s jejich pomocí se podařilo vlka z drátů vystrkat.“

Po dlouhé době se konečně dostavila ošetřovatelka, která konstatovala, že bude zvíře v pořádku. „Šla mu krev z tlamy, belhal se,“ sledovala jej raději dále návštěvnice z Litvínova, která informace sdělila serveru e-chomutovsko.cz.