Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HRŮZNÉ VIDEO: Vlk v Chomutově dostával hodinu rány proudem, pomoc nikde!

Nedělní návštěvníci chomutovského zooparku si místo hezkých zážitků odnesli trauma na hodně dlouhou dobu. Ve výběhu pro vlky totiž viděli něco, na co se opravdu nekouká nejlépe, a byli zcela bezbranní!

Návštěvníci chomutovského zooparku totiž museli sledovat utrpení místního vlka, který se zamotal do elektrického ohradníku, jenž mu má bránit v tom, aby se přiblížil k návštěvníkům. Něco takového se samozřejmě stát může, ovšem zarážející okolností je, že ošetřovatelé a pracovníci lesoparku nebyli k nalezení dlouhých 45 minut!

Zvíře trpělo a pokaždé, co jím prošel elektrický proud, zavylo a bolestí štěkalo. Návštěvníci se snažili pomoct, dokud nebude k nalezení někdo z personálu. Muž s rodinou, která celému incidentu přihlížela, se pokusil koštětem dráty nadzvednout, a tak vlku ulevit.

„Lidé hledali pomoc, ale ošetřovatel nikde nebyl,“ popsala šokující zážitek návštěvnice z Litvínova. Pomoc se nedostavila dlouhou tři čtvrtě hodinu, a to ani po urgentním telefonátu! "Strašně kňučel, když dostával ty rány. Jiná návštěvnice došla do auta pro hrábě a s jejich pomocí se podařilo vlka z drátů vystrkat.“

Po dlouhé době se konečně dostavila ošetřovatelka, která konstatovala, že bude zvíře v pořádku. „Šla mu krev z tlamy, belhal se,“ sledovala jej raději dále návštěvnice z Litvínova, která informace sdělila serveru e-chomutovsko.cz.

Související články

Další články