Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

HRŮZNÉ VIDEO: Golfista vystřelil divačce oko z důlku! Lékaři už jí zrak nezachránili

+ Další 2 fotografie
Hrůza, děs, scéna jako z hororu! Tak by se dala popsat situace, která se odehrála na golfovém turnaji Ryder Cup. Jednomu z účastníků turnaje Brooksi Koepkovi se hned první nepovedl odpal a míčkem trefil jednu z fanynek, které doslova vystřelil oko!

Video, na kterém je znázorněn nepovedený odpal amerického golfisty, teď koluje po internetu. Je na něm vidět, jak míček letí do prostoru, kde se nachází diváci. Najednou nastala panika. Jedna z fanynek totiž dostala míčkem do oka. A že to byla pořádná pecka!

„Ani jsem necítila bolest. Najednou se ale začala hrnout krev,“ popsala pro americká média Corine Remandeová, kterou golfista míčkem zasáhl.

Podle agentury AFP následné vyšetření ukázalo zlomeninu očnice a explozi oční bulvy. Jednoduše řečeno – Brooks Koepka jí vystřelil oko z důlku! Ne tak docela. Lékaři v Paříži jí dokázali oko zachránit. Corine Remandeová už na něj ale nikdy neuvidí.

Zajímavé je, že Američanka, která je nyní kvůli své lásce ke golfu bez oka, sdělila, že se na golfistu nezlobí. Více ji rozpálili organizátoři turnaje. „Odpovědnost je na jejich straně. Nikdo z pořadatelů nekřičel žádné varování, že míček letí mezi diváky,“ vysvětluje Remandeová.

Mohlo by vás zajímat

Další články