Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hrůzné spekulace: Matka utýraného Marečka (†3) je údajně znovu těhotná!

+ Dalších 22 fotografií
to snad...
Když se Českem roznesla zpráva o utýrání malého Marečka, jen málokteré oko zůstalo suché. Ani ne tříletý chlapeček se stal obětí svého zrůdného otčíma, který ho po dlouhé týdny trýznil, zatímco matka dítěte všemu jen přihlížela. Nyní se na sociálních sítích objevily spekulace, že krkavčí matka má být těhotná!

Už když se lidé dozvěděli o utýrání malého Marečka, shodli se na jednom – jeho matka Simona už by v žádném případě neměla mít další dítě. Jen pět týdnů po smrti Marečka se ale na internetu objevily zatím nepodložené informace, že je jeho nezodpovědná matka těhotná.

Osoba, která tuto spekulaci vynesla na internetové světlo, je z celé situace velmi rozhozená. „Tak prý jsi těhotná. Přeji ti, aby jsi zdechla při porodu, na tebe už nemám slov,“ píše v komentářích na Facebooku.

Vzhledem k faktu, že informace o těhotenství Simony nejsou podložené žádnými důkazy, je potřeba je brát s rezervou. Ohledně krkavčí matky se totiž neustále něco děje. Téměř neprodleně po smrti Marečka byla na internet vyvěšena informace, že spáchala sebevraždu, ta se však ukázala jako nepravdivá. Následně si na Instagramu někdo založil falešný profil pod jejím jménem, ze kterého vypisoval lidem zprávy o tom, že se malého chlapce chtěla zbavit, aby si mohla udělat dítě s jeho trýznitelem. Lidé by neměli věřit všemu a nezbývá než doufat, že i tato informace je falešná.

Mohlo by vás zajímat

Další články