Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hrůzné skutečnosti kolem zmizení Maddie: Christian Brueckner se ukájel na dětském hřišti

Hrůzné skutečnosti kolem zmizení Maddie: Christian Brueckner se ukájel na dětském hřišti
Zdroj: Profimedia.cz / Netflix
+ Dalších 18 fotografií
pedofil
Podezřelý z únosu Madeleine McCann Christian Brueckner (43) se uspokojoval před několika dětmi na dětském hřišti. Potvrdila to matka osmileté dcery. Pedofil je nyní ve vězení za drogy. Případ tříleté Maddie je stále otevřený.

Pedofil Christian Brueckner (43) byl přistižen svlečený na dětském hřišti v São Bartolomeu de Messines. Místo bylo vzdálené 65 kilometrů od Praia da Luz, kde zmizela tříletá Maddie McCann

Německý násilník byl za obnažování před čtyřmi dětmi uvězněn v roce 2017. Jejich matky jsou z celé situace dodnes vyděšené. "Kdyby chytil jedno z dětí a odtáhl do dodávky, možná bychom ho už nikdy neviděly," říká jedna z nich. Christian Brueckner se před dětmi podle rodičů uspokojoval. "Mé dceři bylo v té době jen osm let. Ptal se jí dokonce, jak se jmenuje. Je velmi traumatizující vědět, že tak nebezpečný muž byl v blízkosti mé malé holčičky," svěřila se matka Nelia Bras.

Dnes sedí Brueckner za mřížemi za prodej a držení drog a v případu únosu malé Maddie je nyní klasifikován jako hlavní podezřelý z vraždy. Německé úřady dokonce tvrdí, že vědí, jak byla dívka zabita.

Jeden z jeho kamarádů minulý měsíc prohlásil, že podezřelý fantazíroval o vytvoření žaláře ve sklepě svého domu. Údajně se inspiroval Josefem Fritzlem, který 24 let věznil svou dceru ve sklepě. Policie tak stále nezměnila názor, že Maddie v roce 2007 unesl a zavraždil právě on.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy