Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Hrůzné okolnosti smrti zpěvačky Victorie Velvet: Zavraždil ji žárlivý manžel, sám se pak zabil

Krutá smrt zpěvačky Victorie Velvet: V Turecku ji zavraždil žárlivý manžel
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Detaily

Hudební svět naprosto šokovala náhlá smrt zpěvačky s českými kořeny Victorie Velvet (†40). Ta podle tureckého deníku Hurriyet měla být zavražděna v Ankaře svým o čtrnáct let starším movitým manželem Davidem Thomasem Blythem (†53). Ten měl poté spáchat sebevraždu zastřelením. K incidentu došlo v noci na 11. června v jejich společné vile ve čtvrti İncek. 

Victoria Velvet se narodila v Jihoafrické republice mamince původem z Namibie a otci Čechovi. V roce 1998 se však Victoria přestěhovala do Česka. Uchytila se jako zpěvačka i podnikatelka.

V roce 2019 oznámila, že se stěhuje za svým mužem Davidem Thomasem Blythem, s nímž měla tři děti, do Turecka. David byl majitelem mezinárodní společnosti zabývající se těžbou ropy a kvůli svému zaměstnání často jezdil po různých koutech světa. V roce 2019 začal pracovat v Turecku, kam za ním přijela i jeho manželka.

Detaily tragédie

Jenže turecký web Hurriyet, jehož noviny fungují již od roku 1948 a patří k nejčtenějším v zemi, nyní přišel se šokující informací. V noci na 11. června měl David svou manželku zabít a následně zastřelit i sám sebe. K incidentu došlo v jejich společné vile ve čtvrti İncek, která se nachází v Ankaře.

„Vraždě měla předcházet hlasitá hádka, kterou slyšely také jejich tři společné děti, které byly v tu dobu ve vile,“ píše turecký web. Jedno z dětí poté uvedlo, že hádka začala kvůli „Victoriiným telefonickým zprávám“ a poté se vyostřila. Děti, z nichž nejstaršímu je momentálně čtrnáct let, byly předány příbuzným Victorie, jak uvedl další turecký web Mynet. Vyšetřování případu stále pokračuje.

Redakce eXtra.cz vznesla dotazy na ministerstvo zahraničí. Připravujeme podrobnosti.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy