Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Hrůzné násilí mezi dětmi: Kamarádi opili, zbili a svlékli donaha jedenáctiletou dívku

Hrůzné násilí mezi dětmi: Kamarádi opili, zbili a svlékli donaha jedenáctiletou dívku
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
Napadení

Naprosto odporný incident cloumá Slovenskem. Jedenáctiletou dívku zbili její vlastní kamarádi, násilím ji opili a na závěr ji svlékli do naha. Vše si přitom natáčeli na telefon. Šokující video, na kterém je dívka celá zakrvácená, následně mladí násilníci umístili na sociální sítě. Informovala o tom TV Markíza.

"Dcera se mě ptala, jestli může odpoledne ven se spolužačkami. O páté mi ještě psala, pak jsme se jí už nedokázali dovolat," řekla pro TV Markíza maminka napadené jedenáctileté dívky. Ta šla s kamarády do areálu bývalého družstva v Miloslavově, kde se vše brutálně zvrhlo. Jedna z dívek jí totiž začala násilím lít do krku alkohol, ačkoli to mladičká oběť odmítala. "Popadla ji a nalila jí to do krku. Drželi jí hlavu, dokud to nepolkla," vyprávěla maminka.

U alkoholu to ale neskončilo. Mladí násilníci ve věku od 14 do 16 let vše natáčeli na video, na kterém je vidět, jak dívku bijí. To potvrdila i jedna z jejích kamarádek, která byla svědkem ohavného incidentu. "Na začátku jí dávali facky, pak i kopance," uvedla svědkyně. Ani to ale agresorům nestačilo, a tak dívku následně svlékli. Přitom neustále vše natáčeli a fotili.

„Když jí fotili vagínu, byla tam vidět její ruka. Ona (agresorka) nám řekla, že z toho nebudeme mít problémy, protože má mámu policistku," řekla svědkyně o mladé útočnici, která se objevuje na záběrech.

Nešlo o první incident

Jedenáctiletá dívka během teroru přestala reagovat, a tak se násilníci začali údajně dohadovat, co řeknou záchranářům a policii. Nakonec je prozradilo video, které měl někdo z nich umístit na sociální sítě. "Každý den chodí nová videa a nové fotky. Je to hrozné. Toto si nezasloužila, vždyť jí je 11 let," plakala maminka poškozené dívky. Případem se už zabývá policie. Policejní mluvčí uvedl, že vzhledem k citlivosti případu bližší informace nebudou zveřejněny.

Jak informovala televize Markíza, nejde údajně o první podobný incident, který má partička na svědomí. Podle svědků měli teenageři v minulosti napadnout i jiné děti. Žádný z incidentů ale nebyl tak brutální jako ten poslední.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy