Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hrůzné detaily smrti Maja Semana (†20): Našli ho mrtvého v apartmánu

Majo Seman zemřel: Hrůzné detaily smrti
Zdroj: archiv Majo Seman / profimedia
+ Dalších 9 fotografií
smrt

Slovenská youtuberská scéna se zahalila do černé. Ve středu se na všech platformách sociálních sítí rozšíříla smutná zpráva. Jeden z nejtalentovanějších a nejsledovanějších influencerů Majo Seman zemřel. Podle dostupných informací se patrně předávkoval heroinem, se kterým dlouhodobě zápolil. Na Instagramu se objevily spekulace o detailech jeho smrti, ze kterých mrazí. 

YouTuber a influencer Majo Seman patřil na slovenské scéně mezi velmi známé a vyhledávané influencery.

Bohužel s jeho rostoucí slávou přišly i problémy. Majo Seman a jeho přítelkyně Adéla se postupem času stali závislí na heroinu. Vypovídá o tom nespočet videí, která kolují na sociálních sítích a z nichž je evidentní, že Majo i jeho přítelkyně měli velký problém se závislostí.

Influencer se několikrát snažil podstoupit léčbu a závislosti se zbavit. Nakonec se ale potvrdil ten nejhorší scénář.

Ještě předevčírem na sociálních sítích Majo nahrál několik videí, na kterých se zmiňuje, že má chuť opět točit videa, a lidé mu dodávají sílu, aby si znovu nešlehl.

"Moc děkuji všem, kteří za mnou stáli. Když mluvím o tomhle tématu, jsem velmi emoční, ale nebudu plakat. Dáváte mi neskutečnou sílu," řekl.

Jenže už za pár hodin se objevil ve stories příspěvek, který oznamoval, že Majo svůj boj se závislostí prohrál.

"Majko už nenatočí žádné video. Dnes mi policie oznámila, že můj syn zemřel. 22. 9. by oslavil 21. narozeniny. 1. 9. jeho mladý život skončil. Nejsou slova, která by vyjádřila bolest a smutek... Navždy bude se mnou... Nechť odpočívá v pokoji a jeho duše najde to, co vždy hledala... Nedokázala jsem ho zachránit... Mrzí mě to..." těmito slovy oznámila ve stories na Instagramu matka slovenského influencera Majo Semana, že její syn je po smrti.

Detaily smrti Maja Semana, ze kterých mrazí

Na sociálních sítích začaly okamžitě vyskakovat kondolence nejen slovenských influencerů, ale i těch českých.

Majo byl známý napříč Českem i Slovenskem a smutní po něm influenceři jako Mína nebo zpěvačka ze SuperStar Eliška Rusková.

O to hrůznější jsou detaily jeho smrti, které pronikly na sociální sítě. "Byl ubytovaný v jednom z našich apartmánů a ráno mi volala policie, že tam je mrtvý člověk, že se asi předávkoval. Byla tam stříkačka a kopec léků. Měl tam přítelkyni, kterou odvezli rovnou na psychiatrii," zní z příspěvků na sociálních sítích.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy