Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hrůzné detaily pedofilních hrátek v Neverlandu: Jackson byl podle výpovědí neskutečný!

Hrůzné detaily pedofilních hrátek v Neverlandu: Jackson byl podle výpovědí neskutečný!
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
Leaving Neverland
Už více než týden se řeší kontroverzní dokument Leaving Neverland, ve kterém údajné oběti zneužívání detailně popisují pedofilní hrátky se svým idolem. Názory lidí na sociálních sítích se kupodivu velmi odlišují. Co přesně se mělo dít za zdmi Neverlandu?

Wade Robson a Jimmy Safechuck jsou "hvězdami" nového dokumentu Leaving Neverland, který po pětadvaceti letech odkrývá největší tajemství popové star Michaela Jacksona, o němž tak nějak stejně všichni věděli.

Nikdy se ale nedostaly na povrch takové pikantnosti jako nyní. Oba muži popisují v dokumentu, jak pro ně byl zpěvák velkým idolem, ale také to, jak si s nimi hrál na doktory, zamykal se s nimi v pokoji nebo třeba onanoval u jejich postele, zatímco malí kluci spali.

Jeden z údajně sexuálně zneužívaných mužů popisuje, jak vzájemně masturbovali nebo jak musel při potápění v bazénu zadržovat dech a provádět zpěvákovi orální sex. Dokument vyvolal v lidech velmi rozdílné reakce.

Někteří narážejí na to, že oba dva muži měnili během let své výpovědi stejně jako sestra Michaela, LaToya Jackson, která v rozhovoru z roku 1993 přiznala, že je její bratr pedofil a ona se na to už nemůže dále dívat, ale později svoji výpověď zase stáhla.

Kde je tedy pravda? Viděli jste dokument? Myslíte si, že byl zpěvák opravdu pedofil?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy