Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Hrůzné detaily o sebevraždě Hanky (†18) a Verči (†19): Smrti se bály, a tak udělaly tohle…

tragédie
Veronika (†18) s kamarádkou (†19) se rozhodly, že v sobotu ukončí pod koly jedoucího vlaku svůj život. K obrovskému neštěstí došlo na železniční trati z Pivína na Prostějovsku do Nezamyslic. Podle nových dostupných informací je jasné, že dívky se smrt bály...

Nejenom pro rodinu a blízké přátele je sebevražda dvou mladých dívek velkou záhadou. Nikdo nerozumí tomu, proč se děvčata rozhodla skoncovat se svým životem. Dívky zanechaly po sobě dopis na rozloučenou, ale zatím není známo, co v něm bylo.

Kamarádi z okolí obou holek jsou z jejich sebevraždy v šoku. „Vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by něco takového chtěla udělat. Absolutně to neumím pochopit,“ sdělila Natálie pro server idnes.cz.

Starosta Kamil Štětař se k neštěstí vyjádřil. „Mohu jen říct, že ani jedna nebyla z naší obce. Víc se vyjadřovat nebudu, rodiny to budou mít nyní těžké,“ řekl pro server blesk.cz. Obě dvě mladé dívky si lehly na zem a čekaly na to, až je přejede vlak.

V současné době vypluly na povrch nové informace. Zdroj obeznámený s vyšetřování pro eXtra.cz uvedl, že měly obě sluchátka, že si pustily hudbu, aby neslyšely vlak. To nasvědčuje pravděpodobně tomu, že obě dívky si nemusely být jisty tím, co chtějí udělat, a smrti se bály.

Strojvedoucí dívky pravděpodobně viděl, ale tragédii už bohužel nedokázal zabránit. Zbytečně tak vyhasly dva mladé životy.

Mohlo by vás zajímat

Další články