Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hrůzné detaily masakru v Tišnově: Útočil zeť, pomoc zavolal jeden z malých chlapců

Tišnov: Děsivé detaily z masakru v rodinném domě!
Zdroj: profimedia
Masakr

Naprosto otřesný zločin se stal v jednom z rodinných domů v Tišnově na Brněnsku. Útočník nemilosrdně pobodal šest lidí, pět z nich utrpělo vážná zranění. Hned po činu byl zadržen a hrozí mu až dvacet let odnětí svobody. Na povrch nyní vyplývají děsivé detaily z osudné noci.

„Napadení bylo ohlášeno v pondělí po sedmé večer. Útočník, který napadl členy rodiny, je v rukou policie. Na místě jsou policejní hlídky i vyšetřovatelé, místo činu je zajištěno,” uvedlo tiskové oddělení Policie ČR. Útok se stal v jednom z rodinných domů v Jungmannově ulici v Tišnově.

Zaútočil zeť

V domě bydlela podle informací Blesku rodina bývalého zelináře a otřesný zločin měl vykonat zeť asi šedesátiletých manželů, kteří dům obývali. Kromě nich žil v domě jejich syn, snacha a dvě malé děti. Na členy rodiny vytáhl manžel jejich dcery nejen sekeru, ale také páčidlo.

Rodinu nakonec zachránil až malý hoch, který i přes bodná poranění dokázal zavolat pomoc. „Synovec, který jako jediný z toho masakru vyvázl lehce zraněný, utíkal do hospody pro pomoc,“ prozradil již zmíněnému webu bratr jedné z napadených žen.

Dcera pobodaných manželů a zároveň manželka útočníka se po doslechnutí těchto zpráv psychicky zhroutila. „Myslela si, že šel na ryby. Když se dozvěděla, co se stalo, zhroutila se. Je přitom již potřetí těhotná,” doplnil. Nikdo z rodiny si nedokáže vysvětlit, co zetě k tak brutálnímu činu vedlo. Jedna možnost se nabízí, a to ta, že v létě utrpěl zranění hlavy, s nímž skončil na neschopence. „Jestli to souvisí, to nedokážu říct. Neumím si útok vysvětlit,” nechal se slyšet bratr. Také sousedé popsali, že se jednalo o bezproblémovou rodinu, a čin nechápou.

Vážná zranění sečného i bodného rázu

Záchranáři vyslali na místo tři záchranářské posádky, tři lékařské posádky, inspektora provozu a vrtulník. „Měli jsme v péči šest pacientů. Pět z nich utrpělo vážná zranění sečného, bodného a řezného charakteru. Další podrobnosti uvést nemůžeme,” řekla Bothová. Záchranná služba pacienty odvezla do několika brněnských nemocnic.

Policie muže obvinila z pokusu o vraždu a nyní mu hrozí až 20 let vězení, případně výjimečný trest. „Podle výsledků orientačních testů na návykové látky nebyl pod vlivem alkoholu ani drog. Obviněný dosud nebyl trestán, motivy jeho jednání zjišťujeme,” uvedl Šváb.

Související články

Další články