Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrůzné detaily brutálně umučeného Marečka (†3): 20 kousanců po tělíčku má na svědomí tyranský otčím

Zdroj: Facebook
+ Dalších 22 fotografií
utýrané dítě
Tragický příběh utýraného Marečka (†3) z Loun doslova otřásl celým Českem. Lidé volají po nejvyšších trestech a doufají, že matka i otčím budou řádně potrestáni. Před nějakou dobou vyšly najevo hrůzné detaily o týraném Marečkovi. Otčím jej měl bít, pálit o něj cigarety, vytrhávat vlásky a podle nejnovějších informací má patřit dvacet kousanců, které měl chlapeček po tělíčku, právě otčímovi. Jeho matka Simona T. jen tiše přihlížela tomu, jak její dítě pomalu umírá.

Zhruba před třemi měsíci oblétla Česko tragická zpráva o utýrání teprve tříletého Marečka z Loun. Chlapečka měl nepřiměřeně fyzicky trestat jeho otčím Josef K., který je v současné době obžalován z vraždy a týrání.

Malý Mareček si před smrtí procházel doslova peklem. Zatímco otčím měl Marečka bít, pálit o něj cigarety, vytrhávat mu vlasy, jeho matka Simona T. všemu jen nečinně přihlížela. Lidé nejenom na sociálních sítích volají po vysokých trestech jak pro matku, tak pro otčíma.

Před nějakou dobou se dokonce objevily nepotvrzené informace, které přišly do redakce eXtra.cz e-mailem, že malý Mareček měl na nožičce vyryté srdíčko a po tělíčku dvacet kousanců.

„Dneska jsem mluvila se spolubydlícím Simony a to, co mi řekl, mě dostalo na kolena. Marečka kousali. Měl na sobě 20 kousanců. Na nožičce měl vyryté srdíčko. Byla to velká, 4 cm hluboká rána. Na hlavičce měl plešky a boláky od ran,“ psalo se v e-mailu.

Pode informací zdroje Expres.cz má všech dvacet kousanců patřit otčímovi Josefu K. „Podle mých informací byly na tělíčku malého jen stopy po kousání od Kuči,“ sdělil zdroj. Podle spolubydlícího už v dřívější době odebrali policisté všem členům rodiny otisky zubů. Otčím se má údajně bránit tím, že byl pod vlivem drog.

Související články

Další články