Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hrůzná zpráva: Laurinová má třetí dítě! Spustila se se ztraceným zpěvákem Ztraceným!

Marek Slodičák je třetím dítětem o třináct let starší herečky Sabiny
Laurinové.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Herečka Sabina Laurinová má třetí dítě!

Jako druhý to uvedl portál Blesk.cz, který tvrdí, že krásná MILF a vyhlášená smolařka, co se chlapů týče, se bohužel spustila s pěvcem Markem Slodičákem (29), známým pod pseudonymem Marek Ztracený.

Slodičák je tak trochu ztracená existence, která se přes fyzickou krásu a prestižní povolání dlouhodobě potýká s tíživou ekonomickou situací. Za zadkem má navíc běsnou lovkyni celebrit a matku svého syna Marečka (4) Marcelu Skřivánkovou (29), která s ním nečekaně otěhotněla během krátké známosti před pěti lety.

Skřivánkovou, se kterou žil v bytě v Železné Rudě, poosmé a zřejmě naposledy opustil letos na jaře s tím, že spolu dobře vycházejí a v rámci střídavé péče syna vychovávají, jak nejlépe umějí.

S Laurinovou se Marek potkal v srpnu a zjevně se rozhodli svůj vztah legitimizovat. Laurinová si oproti době, kdy byla dva roky sama po kopačkách od zubaře Marka Kemníka, značně finančně pohorší. Zatímco doteď žila z alimentů od zubaře na dcerku Maju (4) a frontmana Kabátů Pepy Vojtka (49) na dceru Valentýnku (12), teď bude muset ke dvěma dětem sem tam živit ještě Ztraceného, vše bude zřejmě kompenzováno kvalitním sexem, kterým je zpěvák pověstný.

Novému páru gratulujeme, přejeme hodně štěstí a dáváme mu měsíc, maximálně dva.

Související články

Další články