Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hrůzná vražda ve vlaku: Otec (†51) byl ubodán před svým čtrnáctiletým synem!

Zdroj: profimedia.cz
krutý mord
Krutá vražda se odehrála ve vlaku mířícího z Guildfordu do Londýna. Policie britským médiím vypověděla, že muž (51) utrpěl několik bodných ran přímo před zrakem svého čtrnáctiletého syna. Vrah vystoupil po vraždě hned na první zastávce a je na útěku.

Podle svědeckých výpovědí mezi obětí a vrahem nejdřív proběhla rvačka, při níž si muži dávali opravdu tvrdé rány. Jeden z nich pak vytáhl nůž a šarvátku drasticky ukončil vraždou druhého. Poté z vlaku vystoupil a utekl.

Svědci tvrdí, že místo činu vypadalo jako jatka. "Všude byla spousta krve. Myslím, že ten nebohý muž neměl nejmenší šanci přežít," vypověděla britským médiím žena, která nechtěla být jmenována. Policie ihned po příjezdu na místo zkoušela muže oživit, jejich snaha bohužel byla marná. Podle všeho se o jeho záchranu před příjezdem policie pokoušeli i průvodčí a strojvedoucí.

Naneštěstí smrti svého otce přihlížel čtrnáctiletý chlapec. Spolucestující se snažili mu poskytnout psychickou podporu a momentálně je v péči policejního psychologa.

Po vrahovi bylo vyhlášeno intenzivní pátrání. Nad oblastí, kde vystoupil ze soupravy, lítají tři helikoptéry s termovizí a terén zkoumají policisté s vycvičenými psy.

Související články

Další články