Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hrůzná vražda pětiletého chlapečka: Vylovili ho z řeky, zatkli třináctiletého kluka

Zdroj: Profimedia
Krimi

Otřesnou vraždu řeší policisté ve Velké Británii. Dva dospělí a jeden třináctiletý kluk byli zatčeni poté, co policisté vytáhli z řeky bezvládné tělíčko pětiletého chlapečka. Vyšetřovatelé podle svých slov po nikom dalším nepátrají, vypadá to tedy, že mají jasno. 

Policie z města Bridgend ve Walesu začali pátrat po pětiletém chlapci poté, co byl v neděli nahlášen jako nezvěstný. Hledání netrvalo dlouho a bohužel mělo smutný konec. Malého klučinu objevili mrtvého v řece Ogmore.

Přestože byl chlapeček ihned odvezen do nemocnice, lékaři už pouze kostatovali jeho smrt. Ihned se rozjelo vyšetřování, které podle deníku The Sun záhy skončilo zatčením tří lidí. Policie si v poutech odvedla 39letého muže, 30letou ženu a teprve 13letého chlapce.

Po nikom už nepátrají

"Můžeme potvrdit, že v případě zmizelého pětiletého chlapce z města Bridgend a následného nálezu těla v řece Ogmore byli zatčeni tři lidé," uvedl policejní mluvčí. Zároveň dodal, že po nikom jiném už strážníci nepátrají. Zdá se tedy, že vyšetřovatelé mají jasno v otázce, co se přihodilo.

"Rodině chlapečka vyjadřujeme soustrast a naše myšlenky jsou s nimi," uvedl šéfinspektor Geraint White. "S rodinou jsme v pravidelném kontaktu a zajistíme, aby byli neprodleně informováni o všech důležitých událostech," ujistil policista.

Související články

Další články