Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hrůzná tragédie na Lounsku: Maminka (†40) se synem (†6) uhořeli při požáru chatky

Zdroj: unsplash.com
ohnivé peklo
Jednotka HZS ze stanice Louny a dobrovolná jednotka z Postoloprt vyjely k požáru v Postoloprtech – Na Samotě. Hořela zahradní chatka, požár ji zasáhl v plném rozsahu. Během požáru zemřela čtyřicetiletá matka 4 dětí a její šestiletý synek. Přežil pouze Miroslav H. (40), který nahý přiběhl sousedy žádat o pomoc.

Hrozivá tragédie se odehrála v Postoloprtech na Lounsku, kde v nočních hodinách začala hořet chatka. Ta byla v tu chvíli obývána Miroslavem H. (40), čtyřicetiletou matkou 4 dětí a jejím šestiletým synkem. Když na místo dorazili hasiči, nasadili tři vodní proudy, zabránili rozšíření na další chatku, požár lokalizovali v 4:26 a zlikvidovali v 7:31.

Chatka patřila právě Miroslavovi H., se kterým se zesnulá údajně dala dohromady před několika týdny. „Ta paní se sem nastěhovala před několika týdny, ten objekt si ale pronajímal její druh. Bydlel tu asi 3 roky v pronájmu, řešili jsme to celé roky, protože nepořádek, který kolem chaty nahromadil, nás opravdu obtěžoval. Není to jenom tak, v takovém nepořádku se může držet všelicos, štěnice, krysy,“ sdělil serveru Blesk.cz Miroslavův soused Ladislav Luhan.

Soused, kterého přítomnost Miroslava H. v jeho blízkosti nikterak netěšila, má za to, že požár začal chvíli poté, co se obyvatelé chatky rozhodli rozdělat oheň pod kovovou nádobou v prostoru před ní. Hasiči bohužel už našli jen ohořelá těla. Luhan tvrdí, že podobná tragédie byla jen otázkou času.

Související články

Další články