Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hrůza v záchodové míse: Muž si šel v Rakousku ulevit, do varlat se mu zakousl had

Hrůza v záchodové míse: Muž si šel v Rakousku ulevit, do varlat se mu zakousl had
Zdroj: Profimedia
Had

Nepříjemnou zkušenost zažil pětašedesátiletý muž z rakouského Štýrského Hradce. Když seděl na toaletě, náhle mu projela varlaty hrozná bolest. Když se pak Rakušan podíval do záchodové mísy, nestačil se divit. Trůnil v ní totiž obrovský had.

Pokousaný muž hned po útoku hada zavolal policii a vyhledal lékařskou pomoc. Plaz naštěstí nebyl jedovatý a Rakušanovi se tak nic vážného nestalo. Jediné, co mu hrozí, je doživotní nervozita při vykonávání potřeby.

Jak se po příjezdu policie a odchytové služby ukázalo, v záchodové míse se zabydlela krajta mřížkovaná. Nešlo přitom o žádného malého hada, na délku měřil 1,6 metru.

Muži zákona začali pátrat, odkud se had do záchodové mísy dostal. Nakonec přišli na to, že patří čtyřiadvacetiletému sousedovi z vedlejšího bytu. Mladík chová podle rakouských médií kromě záchodového návštěvníka ještě dalších deset škrtičů.

Majiteli hrozí pokuta

Chovateli krajta nejspíš unikla kanalizací, nebo přes otevřené dveře na chodbu. Skutečnou přesnou trasu, kudy had putoval, se ale majitel ani pokousaný muž zřejmě už nedozvědí.

Had se nakonec po odchytu a očištění vrátil do rukou páníčka. Tomu ale může hrozit obvinění z ublížení na zdraví z nedbalosti. Záleží, jak se rozhodne státní zástupce a zda bude chtít poškozený muž situaci nějak řešit.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy