Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hrůza v pražských Strašnicích: Chlapeček (†3) zemřel v sušičce na prádlo!

Zdroj: Profimedia.cz
Záchranáři vyjížděli do pražských Strašnic, aby zachránili teprve tříletého chlapečka. Ten utrpěl vážná zranění poté, co si hrál v sušičce na prádlo. V nemocnici jim bohužel podlehl.

Smrt jako z hororu! V úterý ve večerních hodinách zasahovali záchranáři v pražských Strašnicích, kde se malý chlapeček zranil v sušičce na prádlo.

Tragédie se stala pouhé dny před jeho třetími narozeninami. Mělo k ní dojít v nestřežený okamžik, podle informací deníku Blesk maminka na chvíli nedávala pozor a chlapec si i s hračkou vlezl do sušičky. Když ho tam rodiče nalezli v bezvědomí, okamžitě volali záchranku.

Navzdory nepřetržité resuscitaci během cesty do nemocnice a následnému okysličování krve mimo tělní oběh chlapeček zemřel.

"V úterý jsme skutečně vyjížděli do Strašnic k případu zranění, vzhledem k věku dítěte a s ohledem na rodinu nebudeme poskytovat podrobnější informace," řekl eXtra.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk s tím, že vyšetřování probíhá v rovině nešťastné nehody, nikoliv násilného trestného činu.

Související články

Další články