Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hrůza: Tahle sexy kráska byla omylem zastřelena při policejní akci a přímo před zraky svojí sestry!

Zastřelená Andrea Rebello

Obrovská tragédie se stala v pátek odpoledne v jednom ze studentských domů v New Yorku. Ozbrojený muž John Azzata vnikl do pokoje jednadvacetileté studentky Andrey Rebello. V té době tam byla přítomna také její sestra, respektive dvojče Jessica a ještě jeden kamarád. Kriminálník ani u jednoho z nich nenašel dostatek peněz, a tak vyslal Andreu do bankomatu s tím, že pokud se do osmi minut nevrátí, zastřelí buď sestru, nebo kamaráda.

Andrea cestou zavolala policii a včas se vrátila do svého pokoje. V tu chvíli už byla na místě incidentu také policie. Jeden z mužů zákona se rozhodl, že bude střílet. Vystřelil osm kulek. Sedm napálil do Azzaty, osmá kulka nešťastnou náhodou zasáhla Andreu. Ta zemřela před zraky svého dvojčete.

Událost otřásla celým New Yorkem a hlavně nedalekou univerzitou, kde Andrea studovala. Na promocích, které se konají zrovna dnes a kde měla promovat také Andrea, se krásné studentce věnuje minuta ticha.

Mohlo by vás zajímat

Další články