Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hrůza! Režisér nových filmových X-Menů je obviněn ze zdrogování a znásilnění nezletilého chlapce!

Slavný režisér, který natočil například první X-Meny, Superman se vrací
nebo Obvyklí podezřelí.
Zdroj: Profimedia.cz

Co nevidět má jít do kin jeho nejnovější film X-Men: Budoucí minulost, který má všude reklamu a studia do něj investovala obrovskou spoustu peněz. Tuhle „reklamu“ si ale nejspíš za rámeček nedají.

Režisér Bryan Singer je totiž obviněn z toho, že zdrogoval a znásilnil nezletilého chlapce, a to hned několikrát.

Ve středu se žaloba dostala do soudní síně na Havaji. Žalující Michael Egan říká, že když mu bylo 17 let, setkal se s režisérem Bryanem Singerem přes hollywoodskou sexuální organizaci, kterou zaštiťoval Marc Collins-Rector, který už byl v roce 2004 obžalován ze sexuálního styku s nezletilými.

Michael Egan se v té době snažil stát modelem a byl Collinsovi-Rectorovi představen už v roce 1998. Velmi krátce poté ho Collins-Rector zaměstnal ve své společnosti Digital Entertainment Network jako herce a nutil ho mít sex s dospělými – včetně Bryana Singera – kteří navštěvovali dům Collinse-Rectora.

Egan v žalobě říká, že byl přinucen pít alkohol, ve kterém byly pravděpodobně nějaké prášky, a byl na večírcích opakovaně znásilňován. Jednou prý dokonce s pistolí u hlavy.

Žaloba velmi detailně popisuje, jak měl nezletilého Bryan Singer znásilnit. Nejprve byli ve vířivce, kde začal Singer údajně hníst genitálie nebohého chlapce, pak musel sedět na jeho klíně a režisér mu sliboval, že mu dá roli v chystaném filmu, který má natáčet. Poté chlapce masturboval a prováděl mu orální sex, načež ho přinutil, aby udělal orální sex také jemu. Když odmítal, Bryan Singer mu ponořil násilím hlavu pod vodu. Poté ho přinutil jít ven, kde na něm provedl soulož.

To se několikrát mělo opakovat. Jednou dokonce, když se šel Egan projít a potkal Bryana Singera, ten mu vynadal, že není plně k dispozici, a přinutil ho ihned se svléknout. Žaloba popisuje i další zábavné historky, které si nejspíš otevřeně homosexuální režisér Bryan Singer za rámeček nedá.

On sám ani jeho právníci se k žalobě ještě nevyjádřili.

Související články

Další články