Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hrůza prý po 9 dnech v kómatu reaguje: Hýbe řasami jako Schumacher?

Michal Hrůza utrpěl před devíti dny vážné zranění hlavy.
+ Další 3 fotografie

Zpěvák Michal Hrůza (43) je po útoku, který se stal 17. července na Stodolní ulici v Ostravě, stále v kómatu.

Po rvačce, kdy na něj zaútočili dva mladíci, zůstal na chodníku ležet v bezvědomí, dokud nepřijela záchranka. Po náročné operaci mozku je lékaři udržován v umělém spánku.

Teď po devíti dnech prý začíná reagovat, což je zpráva, na kterou jeho fanoušci čekají jak na smilování. Zprávu zveřejnil server Blesk.cz s odkazem na manažerku Martinu Tůmovou. „Je pravda, že za ním chodí jeho žena každý den několikrát a pouští mu hudbu. Michal vykazuje reakce, což je dobré znamení,“ zní reakce Tůmové.

Jakým způsobem ale přesně reakce probíhají, to s ohledem na rodinu řečeno nebylo. Podobný příběh postihl i jezdce formule 1 Michaela Schumachera (45), který si loni v prosinci způsobil vážné zranění na lyžích. V půli června se probral z kómatu, ale v jakém přesně stavu jeho tělo je, to je zatím tajemstvím. Jeho manželka Corina akorát médiím prozradila, že její manžel komunikuje řasami.

Mohlo by vás zajímat

Další články