Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrůza na brněnském sídlišti: Holčička, kterou matka vyhodila z okna, zemřela

(Ilustrační foto)
Příšerný konec tragického příběhu z Brna. Šestiletá holčička, kterou matka vyhodila z okna 7. patra, v noci zemřela v nemocnici. Proč dvaatřicetiletá matka tento vražedný čin spáchala, vyšetřuje policie. Podle nejnovějších informací mohou být příčinou drogy nebo rozchod s otcem holčičky.

Toto peklo se odehrálo ve čtvrtek na brněnském sídlišti, v Richterově ulici, matka vyhodila svou dceru ze sedmého patra panelového domu a pak vyskočila za ní. Zatímco dítě bylo na místě oživeno a převezeno do nemocnice, matka skok nepřežila. Nebohé děvčátko matku však následovalo hned v noci ze čtvrtka na pátek, kdy zemřelo ve Fakultní nemocnici Brno v následku mnohačetných poranění.

Co matku k tak hrůznému činu vedlo, zatím policie vyšetřuje. Podle výpovědi sousedů matka a její partner dříve brali drogy. Muž se však drog vzdal a od rodiny odešel. To může být podle specialistů důvod k vražednému počinu. Matka rozchod zřejmě psychicky neunesla. Akt tzv. rozšířené sebevraždy je typický pro úplné zoufalství, kdy se matka rozhodne skoncovat se životem a vše, co je jí drahé, bere s sebou. Takovou míru zoufalství si jen těžko dokážeme představit. Policie pravou příčinu událostí stále vyšetřuje.

Případ byl řešen jako sebevražda a pokus o vraždu. Poté, co dívenka zesnula, se případ zřejmě překlasifikuje, ale vzhledem k faktu, že vražedkyně, která trestný čin spáchala, je též po smrti, případ se nejspíše odloží. Ať se případ vyvine jakkoliv, malému děvčátku, které statečně bojovalo o přežití i několik hodin po pádu, to život nevrátí. Takovou tragédii se těžko dalo předpovídat.

Související články

Další články