Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrůza: Libyjský tyran Muammar Kaddáfí v tajných podzemích znásilňoval školačky! Nepochopíte, kolik jich bylo!

Muammar Kaddáfí byl zabit 20. října 2011 poblíž rodného města Syrta.
Zdroj: Archiv

Je tomu už více než dva roky, kdy byl libyjský diktátor Muammar Kaddáfí zabit. Reportéři BBC4 nyní dostali možnost podívat se do jeho „komnat rozkoší“, ve kterých znásilňoval dívky a občas i chlapce, přitom těm nejmladším bylo kolem 14 let.

Podle dostupných informací Kaddáfí za celou dobu své dvaačtyřicetileté krutovlády unesl stovky až tisíce školaček. Ty následně přinutil, aby se staly jeho sexuálními otrokyněmi. Dívky byly psychicky i fyzicky týrány a mnohé z nich na následky surového bití zemřely.

Své oběti si Kaddáfí vybíral v místních školách. Jeho muži je poté odvlekli do tajných podzemních prostor pod univerzitou v Tripolisu nebo pod některým z Kaddáfího paláců. Tam každé dívce nejprve pustili pornografický film a provedli jí gynekologickou prohlídku. Poté ji odvedli do diktátorovy ložnice.

Pokud nějaká dívka s Kaddáfím přišla do jiného stavu, musela na potrat. Největší šťastlivkyně byly relativně rychle propuštěny, avšak jejich muslimští příbuzní je následně zavrhli kvůli tomu, že poskvrnily rodinnou čest. Jiné studentky byly vězněny a zneužívány i několik let.

Unikátní snímky prostor, ve kterých se všechna tato zvěrstva odehrávala, si můžete prohlédnout v naší galerii.

Související články

Další články