Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hrůza hrůz: Monika Binias kritizuje Romana Prymulu jako ministra zdravotnictví

Hrůza hrůz: Monika Binias kritizuje Romana Prymulu jako ministra zdravotnictví
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
kritika
Adam Vojtěch (33) v pondělí ráno rezignoval z funkce ministra zdravotnictví. Místo něj byl jmenován epidemiolog Roman Prymula (56), kterého do funkce jmenoval premiér Andrej Babiš (66). K situaci, která hýbe českou společností se vyjádřila i Monika Binias (48) na svých sociálních sítích a kritikou rozhodně nešetřila.

"Prymula u moci. Bože chraň. Doufám, že se po jeho restrikcích nestaneme zemí bezdomovců, nezaměstnaných a naprosto duševně odrovnaných lidí," okomentovala Monika Binias na Instagramu jmenování Romana Prymuly novým ministrem zdravotnictví. Ten zaujal místo po Adamu Vojtěchovi, který v pondělí oznámil rezignaci. "Hrůza hrůz," dodala Binias, dříve Štiková.

Monika Binias ale není jediná, která aktuální situaci kritizuje a řada lidí jí dala za pravdu. "To je konec střední vrstvy v naší vlasti," napsala jedna ze sledujících do komentářů pod Moničin příspěvek.

Matka Ornelly Koktové (27) a Charlotte Štikové se ještě nedávno nechala slyšet, že podle ní vláda vůbec je v období koronaviru velice zmatená. „V Česku se lítá z extrému do extrému. Nejdřív se zakazuje, pak se povolí akce pro tisíce lidí a pak se zase zakazuje. Vláda neví, co chce a je tu chaos. V Německu je pořádek. Tam se něco řekne a to platí. A obecně od začátku si myslím, že není možný, aby 2 či 3 procenta populace ovlivňovaly většinu. Aby se vše podřídilo, zastavila ekonomika a svět. To prostě nejde,“ svěřila se Binias nedávno eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy