Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hrůza! Dům za 13,5 milionu byl plný odpadků

Najatí uklízeči už většinu odpadků vynosili do předzahrádky. To se ovšem vůbec nelíbí místním obyvatelům.
Zdroj: dailymail.co.uk

Už vás někdy napadlo, že byste si mohli pořídit nemovitost ve veřejné dražbě a ušetřit tak nemalé finanční prostředky? Pak si dejte dobrý pozor, abyste nedopadli stejně jako třiatřicetiletý podnikatel Mehmet Koch z Velké Británie.

Mehmet a jeho bratr Abbás za cca 13,5 milionu korun koupili řadový dům v severním Londýně s tím, že ho budou pronajímat. S cenou byli spokojeni, zvenku vše vypadalo dobře a nad podivínským chováním předchozích nájemníků (starých manželů), kteří je odmítali pustit dovnitř, tak velkoryse mávli rukou. Když ale konečně podepsali smlouvu, dostali klíče a přijeli si svou "výhodnou investici" pořádně prohlédnout, upadli do šoku. Dům byl tak nacpaný odpadky, že nemohli vyjít ani do prvního patra.

"Bylo to, jako bych se právě ocitl ve své nejhorší noční můře. Nic takového jsem v životě neviděl. Jediné, na co jsem v tu chvíli byl schopen myslet, bylo: Jak dlouho to proboha budeme uklízet?" říká Mehmet.

V každém pokoji se nacházely hromady starého oblečení, nákupních tašek, obalů od jídla, hraček a starých novin. Schody byly zaskládány haraburdím a celý čtyřpodlažní dům páchl jako dobře uležený olomoucký tvarůžek.

"Nevěděli jsme, jestli ty lidi, co tu dřív bydleli, proklínat nebo litovat. Jak v 21. století takhle někdo může žít? V tomhle stavu ten dům nemůžeme nikomu ani ukázat, natož pak pronajmout," zoufají si noví majitelé.

A aby nebylo neštěstí málo, zaměstnanci najaté úklidové firmy se rozhodli ulehčit si práci a část odpadků jednoduše vynesli na předzahrádku. Městská rada následně oběma bratrům velmi nevybíravě sdělila, že pokud všechen ten bordel okamžitě nenechají na své náklady odstranit, bude proti nim zahájeno trestní stíhání. Inu, kupovat zajíce v pytli se zkrátka nevyplácí…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy