Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hrůza: Čtyřletou holčičku zakousl tenhle mastif. Víme, proč to udělal!

Lexi a mastif byli kamarádi.
Zdroj: archiv

Tragická událost se odehrála v britském Mountsorrelu. Čtyřletou Lexi zakousl její čtyřnohý kamarád, kterého si s maminkou přivedla z útulku před třemi měsíci.

Pracovníci útulku prý ujišťovali matku samoživitelku, že se mastif stane třetím členem rodiny, že se jedná o psa, který se skvěle hodí jako kamarád pro malé dítě. Nebylo tomu tak.

Bylo odpoledne a holčička pospávala na gauči. Vedle ní jako vždy ležel i francouzský mastif. Ten se měl údajně leknout dělobuchů, které se ozvaly z venku. Pes popadl holčičku mezi zuby a začal ji zuřivě trhat. Když přiběhla matka do pokoje, uviděla spoustu krve. Vzala nůž a psa ubodala, až pak se jí podařilo vytáhnout dcerku z jeho tlamy. Okamžitě s Lexi utíkala do nemocnice. Sousedé tvrdí, že byla žena v šoku a pořád opakovala „vždyť nám říkali, že je klidný a přátelský“. Holčičku lékaři už bohužel nedokázali zachránit.

Jednatřicetiletá Jodi vychovávala Lexi sama, byla pro ni středobodem vesmíru. Z takové ztráty se bude matka jen těžko vzpamatovávat.

Související články

Další články