Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hrušínský se chlubí polonahou dcerou v Playboyi: Brzy ji uvidíte v Pánském klubu, dodává pyšně

Herec Jan Hrušínský je na svojí dceru pyšný. Nafotila fotky pro Playboy a vypadá úchvatně!
Zdroj: Hermina/Se svolením Playboy/koláž extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Pyšný táta

Herec Jan Hrušínský (66) se pochlubil úspěchem své ratolesti Kristýny (37). “To máme ale krásnou dceru, co? Aneb když se tátové chlubí, že jejich dceru chtěli fotit pro Playboy!” napsal na svůj facebookový profil. Pro pánský časopis nafotila Kristýna provokativní, ale zároveň smyslné snímky, které budou k vidění již v červnovém vydání!

Namísto role přísného otce je herec Jan Hrušínský na svoji dceru Kristýnu náležitě pyšný. Ta všechen stud odhodila stranou a vysvlékla se pro pánský časopis Playboy, jak ve čtvrtek informovalo eXtra.cz. Nafotila provokativní, ale zároveň smyslné snímky, které budou k vidění již v červnovém vydání.

Jan Hrušínský se pochlubil úspěchem dcery

“To máme ale krásnou dceru, co? Aneb když se tátové chlubí, že jejich dceru chtěli fotit pro Playboy!” napsal herec na svůj facebookový účet.

Pochlubil se mimo jiné i dalšími úspěchy své dcery. “Kristýnku brzy uvidíte ve filmu Pánský klub, můžete ji vidět v Divadle Na Jezerce (Naprostí cizinci, Občan první jakosti, Už je tady zas!, Charleyova teta, Mašíni) anebo v seriálu Ulice,” vyjmenoval.

Jan Hrušínský zavzpomínal na svého otce

Herec Jan Hrušínský byl dojatý natolik, že zavzpomínal i na svého otce Rudolfa. "Vzpomněl jsem si teď tím chlubením na svého dědečka, který prý vždycky chodil na divadelní nebo filmové premiéry svého syna Rudolfa, tedy mého táty. A pokaždé se prý o přestávce nebo po konci nenápadně přitočil k hloučku neznámých diváků a prohodil, že ten Hrušínský je zase v té roli vynikající. Pak už se jen tiše radoval, když ti lidé začali jeho syna chválit. Jo, chlubení chce svoje,“ vzpomíná.

I pro samotnou Kristýnu byla čest zapózovat právě pro legendární časopis. "V den focení jsem byla dost nervózní. Je velká zodpovědnost stát se modelkou pro legendární časopis Playboy,” prozradila v rozhovoru pro Playboy.

Celé focení původně brala jako vtip! "Pózovat pro Playboy původně začalo jako vtípek, který manželovi (Matěj Balcar) nadhodili producenti z Punk filmu, že by se to hodilo jako propagace filmu Pánský klub. Matěj se zasmál, doma mi to tlumočil a byl docela překvapenej, když zjistil, že mi to vlastně zalichotilo a jsem v pohodě to udělat,” vyprávěla v rozhovoru.

Výsledek stojí za to. Kristýna vypadá úchvatně! V galerii se podívejte, jak celé focení probíhalo.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy