Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrudník vymazlený silikonovými pětkami: Charlotta Štiková přiznala zvětšení ňader

Charlotte Štiková a její dekolt.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 48 fotografií
Hubne jako o život a moc dobře ví, že její hrudník už brzy nebude tím, co býval... Každý shozený kilogram váhy se totiž Charlottě Štikové (22) podepisuje na jejích pokladech. Redakci eXtra.cz zcela otevřeně přiznala, že o malá prsa ale nestojí. A tak je rozhodnutá podstoupit na estetické klinice silikonový zákrok.

Za více než 3 měsíce hubnutí je lehčí o 13 kilogramů. „Jde to dobře. Změnila jsem jídelníček, přidala trochu pohybu a postupně mi váha ukazuje méně a méně,“ je nadšená blonďatá baculka, která ví, že ji čekají ještě dlouhé měsíce hubnutí, než bude konečně spokojená. Otázka je, zda to vydrží. Pokud ale ano, uvědomuje si, že se jí rapidně zmenší hrudník – její dominanta.

„O prsa se dost bojím. Chci mít velká prsa. Proto si určitě nechám prsa vylepšit silikonem. Líbily by se mi pětky, ale uvidíme, kolik ještě shodím. Už teď mám prsa menší než před tím, než jsem začala hubnout,“ prozradila sympatická Charlotta, které v její honbě za lepší postavou hodně pomohlo, že se s přítelem odstěhovali od její matky Moniky. „Spadl z nás stres a dokonce jsme se přestali hádat. Tím se mi i lépe daří hubnout,“ dodala.

Související články

Další články