Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hru na Egypt Jágrovi fanoušci nechápou. Jardo, nenech si do toho kecat! Jste parádní maškary!

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr k sobě prostě patří.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
Hokejová legenda Jaromír Jágr (44) prokazuje, že má svérázný styl humoru. Veronika Kopřivová (25) svého miláčka podporuje a pomohla mu založit Instagram. Což je dobře. Fanoušci nyní vidí, jak Jágr žije mimo led. Někteří jeho poslední proměnu nechápou a odsuzují ho. Přitom je to velmi hezké a roztomilé, jak Jágr ze sebe umí někdy dělat maškaru a šaška. Za nás určitě palec nahoru!

„Po vítězném zápase Halloween party,“ napsal Jarda na svůj Facebook a nezapomněl upozornit, že nově má založený také Instagram, kde fanoušci mohou sledovat jeho život. Instagram mu pomohla založit jeho dívka Veronika, která internetovými aplikacemi doslova žije.

Je dobře, že budeme nyní moct sledovat, jak Jaromír (44) žije, co dělá, když není na ledě, a jak se po boku své dívky mění.

Někteří fanoušci sice Jardu nechápou a za poslední proměnu ho odsuzují. Jenže zřejmě netuší, že když se v USA slaví Halloween, tak je to prostě obrovské téma a každý se rád promění v maškaru nebo bláznivého šaška. A přesně tohle se dokonale povedlo i Jágrovi. Kostým faraona je velmi povedený a Jágr vypadá jako skutečný egyptský panovník. Veronika vedle něj vypadá zbytečně usedle. Tady je proměna hodně jemná. Ale Jágr zabodoval a v redakci se všichni smějeme.

Související články

Další články