Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hrozně vtipná věc: Hoteliér v Mikulově vyvěsil varování, že močící lidé budou na YouTube

Zákaz močení u svého hotelu si majitel vyřešil po svém.
Zdroj: Twitter

Určitě tenhle marný boj znáte, kdo bydlí v rohových domech poblíž hospody, občas má pocit, že snad žije přímo v kočičím záchodě. Pánové jsou zvyklí stáhnout zip i kalhoty a prostě si ulevit kdekoliv, kde je pěkná zídka, stromeček nebo záhonek.

Jenže kdo má pak ten smrad vydržet.

Po svém si s tímto problémem poradil Petr Marcinčák, který v jihomoravském Mikulově vede hotel a na jehož vtipný nápad upozornilo iDnes.cz. Marcinčák měl před svým hotelem květinový záhonek a marně bojoval právě s podnapilci, co se mu tam chodili vyprazdňovat.

Umístil proto u záhonu ceduli, že kdo si tu uleví, bude nahrán na video a posléze se jeho představení s kašpárkem objeví na YouTube. Zatím tam ale žádné video nenahrál, ovšem do budoucna nevylučuje, že by se tak nestalo.

Z jeho zákazu močení se už teď stala místní turistická atrakce. Kdo bude prvním odvážlivcem, na to si ještě budeme muset počkat.

Související články

Další články