Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hrozné trauma! Exmanželka mu zakázala vídat děti! Čech Zdeněk se kvůli tomu upálil před budovou parlamentu

Zdeněk měl velké trauma.
Zdroj: thedailyblog.co.nz
Zdeněk Hanzlík (60) spáchal sebevraždu před budovou parlamentu ve Wellingtonu! Zažíval psychické trauma, když mu podle tvrzení jeho přátel bývalá manželka zakazovala vídat děti.

Hanzlík nejprve zkoušel cestu práva. Podle všeho byl v posledních týdnech často vidět před budovami různých soudů v novozélandském Wellingtonu. V rukou měl různé plakáty, z nichž se dal vyčíst protest proti soudcům. Právě ti jeho nárok na to vidět vlastní děti přehlíželi. Když se dožadoval, aby soudy obnovily proces, nepochodil, uvedl tamní webový portál The Stuff.

Z tvrzení přátel šedesátiletého Čecha se jeho exmanželka krátce po rozvodu přestěhovala do Japonska. Hanzlík tak ztratil kontakt se svými dětmi. „V Íránu se kamenují matky, na Novém Zélandu otcové,“ bylo uvedeno na jednom z plakátů, kterými projevoval svou zoufalost.

Před budovou parlamentu spáchal sebevraždu minulý týden ve čtvrtek, když se zapálil. Nepomohla ani rychlá reakce záchranářů, když po několika hodinách podlehl vážným zraněním.

„Často mluvil o své rodině a ztrátě, kterou cítil, když se s nimi nemohl vídat,“ prozradil do novozélandských médií Zdeňkův kamarád Karl Pearce a dodal: „Byl hrozně frustrovaný, nikdo ho neposlouchal. Neměl nic proti své exmanželce, chtěl jen vídat své děti.“

Hanzlík se narodil v Československu, v roce 1987 emigroval do Velké Británie, následně na Nový Zéland. Žil ve městě Rotorua, kde pracoval jako automechanik.

Související články

Další články