Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hrozně dostaneš, vyhrožuje Apollo, David Kozma kontruje: Demente

Dva muži budou bojovat o titul.
Zdroj: se souhlasem Oktagonmma
+ Další 4 fotografie
oktagon

Mezi aktéry chystané titulové bitvy v turnaji OKTAGON 24, který se uskuteční v sobotu 29. května, to pořádně vře! “Nebudeš mít kam utéct,” vzkazuje Leandro Apollo Silva šampionovi Davidu Kozmovi. Kozmova reakce: "Chybí ti pokora, demente."

Brazilec v roli titulového vyzyvatele nahrál svému nadcházejícímu soupeři ostrý vzkaz: “Dostaneš přes hubu! Buď raději pořádně připraven, protože já jsem připraven na 110 procent. Každý den si představuju svoje vítězství. Ten pás si odvezu do Brazílie, do ATT, a také pro všechny lidi, kteří jsou na téhle cestě se mnou. Jdeme na to, už nemáš kam utéct,” říká Silva ve videu, čímž znovu popichuje bojovníka Davida Kozmu.

Nejdéle úřadující šampion OKTAGONU, který svůj pás naposledy úspěšně obhájil na podzim v pětikolové bitvě s Maté Kertészem, musel z již dříve domluveného zápasu nejprve odstoupit, respektive odložit termín jeho uskutečnění, a to kvůli zranění.

Oba se tak utkají na turnaji OKTAGON 29. května v Brně. Reakce Růžového pantera na sebe nenechala dlouho čekat a stejně jako jeho soupeř se s tím nepáral.

David Kozma si ve videu nebral servítky

Apollo, ty demente,” začíná člen pražského Primmat Gymu. “Nevím, proč furt opakuješ, že se někam schovávám nebo utíkám. Nevím, proč bych to dělal. V OKTAGONU jsem šampion, soupeře si nevybírám a zápas s tebou jsem vzal hned, co mi ho nabídli. Tak už to neříkej, je to blbost,” jasně deklaroval Kozma.

Růžový panter Kozma se v projevu rozjel

Doufám, že jsi připravený na 110 procent, protože porazit tě bez formy, z toho bych takovou radost neměl. Na to, jak jsi říkal, že jsi vyrůstal někde v chatrči bez jídla, ti chybí pokora. Jo a chci ti připomenout, že v titulovém zápase není na váze žádná tolerance, tak si radši vezmi dva kufry, aby ses nemusel vymlouvat, že jsi neudělal váhu,” rýpnul si David do Apolla. Ve svém posledním zápase v OKTAGONU proti Alexi Lohorému totiž Silva nesplnil váhový limit a jako důvod ihned uvedl, že ideální podmínky pro shazování posledních kilogramů mu překazila ztráta zavazadel na letišti.

Titulový zápas o pás welterového šampiona mezi Davidem Kozmou a Leandrem Silvou vypsaný na pět kol je na programu jako vrchol turnaje OKTAGON 24. Proběhne 29. května v Brně.

Největším fanouškem Davida je jeho dlouholetá přítelkyně Sarah Tadesseová, kterou David Kozma po pěti letech nedávno požádal o ruku. Krásná Sarah se sňatkem souhlasila a je určitě Davidovou největší oporou.

Zápasník David Kozma "Růžový panter" se již přesunul do Brna, konkrétně do hotelu Cosmopolitan (Bobycentrum), kde proběhlo vážení zápasníků. Kozma navážil s přehledem a nyní se chystá na zápas zejména po psychické stránce. Svou přípravu na zápas, kde bude obhajovat svůj titul sdílel se svými fanoušky pomocí sociálních sítích. Kvůli dosáhnutí požadované váhy podstupoval solné lázně nebo spal navlečený a v zimní čepici. Také se podělil o předzápasovou stravu, která se skládala jen z ovesných vloček a přesnídávek.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy