Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hrozná zpráva: Legendárnímu gólmanovi Ikeru Casillasovi v pouhých 37 letech SELHALO SRDCE

Iker Casillas
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
srdeční příhoda
Skutečný strach o život spoluhráče zažili během tréninku fotbalisté z klubu FC Porto. Iker Casillas (37) prodělal přímo na tréninku lehkou srdeční příhodu. Podle portugalských médií je mimo ohrožení života, bude ale muset podstoupit operaci a v této sezóně se už do brány nepostaví.

Iker Casillas je španělský fotbalový brankář a reprezentant. V současné době působí v klubu FC Porto a právě na tréninku tohoto klubu prodělal přímo před svými spoluhráči infarkt. Fotbalová legenda, která odchytala už více než 160 zápasů, se v této sezóně už na hřiště nepodívá. Bude totiž muset podstoupit operaci.

Casillas je znám díky svým dalekým skokům a skvělému reflexu, díky těmto vlastnostem si vysloužil přezdívku kočka. Dlouhodobě působil v Realu Madrid, odkud v roce 2015 přešel do klubu FC Porto. Tomuto klubu pomohl získat ligový titul a Superpohár. Legendární gólman byl hned pětkrát vyhlášen nejlepším brankářem světa.

Spoluhráči ho budou postrádat v závěru ligové soutěže, vzhledem k jeho podlomenému zdraví však Casillas skutečně nenastoupí.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy