Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Hrozivě zestárlá Whoopi Goldberg: Šedivé afro sestry v akci vypadá jako obrovský chuchvalec prachu!

Whoopi Goldberg hrozivě zestárla.
+ Dalších 10 fotografií
Vždy platila za třeštidlo, které rozesměje celou místnost, jen co do ní vstoupí. Jenže čas plyne neúprosnou rychlostí a herečka Whoopi Goldberg (62) by si měla uvědomit, že nejlepší léta má dávno za sebou. Snažit se o vizáž mladice je sice chvályhodné, ale šedivé afro určitě není tím nejlepším krokem.

Spíše podprůměrně talentovaná herečka Whoopi Goldberg (62) se proslavila především rolemi v bláznivých komediích. Svůj ničím neředěný humor dokázala v těchto filmech proměnit ve zlato.

Jenomže stárnutí se nevyhýbá ani hollywoodským hvězdám a Whoopi není výjimkou. Ve dvaašedesáti letech se snaží působit stále mladistvým dojmem, ale marně. Věk se někdy zkrátka zamaskovat nedá a šedivé afro, které připomíná spíš na hlavě usazený chuchvalec prachu než vlasy, je krokem až příliš vedle.

Sestra v akci by se měla inspirovat třeba u takové Barbry Streisand (75), která je o hodně starší, ale vůbec nevypadá směšně. Image elegantní dámy by prospěla i Whoopi, jež by měla vzít prachovku a ještě dnes něco se svým děsivým účesem udělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články