Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HROZIVÉ VIDEO: Muž dostal epileptický záchvat a najel do davu lidí, miminko nepřežilo!

Na brazilské pláži Copacabana došlo ve čtvrtek k tragédii. Řidič, který zřejmě dostal epileptický záchvat, najel do davu lidí. Sedmnáct lidí bylo zraněno a devítiměsíční dítě nehodu bohužel nepřežilo. Jedna žena je v kritickém stavu.

Ve městě Rio de Janeiro najel řidič na pláži Copacabana do davu lidí. Muž přejel cyklostezku a vjel na plážovou promenádu, kde srážel stolky a židle. Nehodu bohužel nepřežil devítiměsíční kojenec. Sedmnáct lidí bylo zraněno. Mezi nimi se nachází i další dvě děti. Ve velmi kritickém stavu je jedna žena, která si poranila hlavu, uvádí Dailymail.

Jednačtyřicetiletý Antonio de Almeida Anaquim ve voze dostal epileptický záchvat. Důkazem je, že ve zdeformovaném voze byly nalezeny léky na epilepsii. Správně by řidič ani neměl sedat za volat. Při epileptickém záchvatu člověk ztratí vědomí a není schopen se ovládat. Dav se na řidiče chtěl vrhnout, ale policejní plukovník lynčování zabránil.

Související články

Další články