Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hrozivé neštěstí na Znojemsku: Žena a muž společně zemřeli při pádu ze skály

Zdroj: Profimedia
ÚMRTÍ
Mladá žena a muž v Jevišovicích na Znojemsku v úterý v podvečer zemřeli po pádu ze skály. Šlo o výšku asi 20 metrů, spadli na kamenitý terén. V tiskové zprávě to uvedla mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková. Událostí se zabývá policie, zřejmě šlo o nešťastnou náhodu.

Neštěstí se stalo nedaleko budovy místního Komenia. "Operátorka na místo nešťastné události vyslala ihned dvě nejbližší pozemní posádky. Zranění obou pacientů byla ale neslučitelná se životem, zemřeli před příjezdem našich zdravotníků, kteří jim už nemohli pomoci," uvedla mluvčí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Událostí se zabývají policisté. "Vyšetřujeme příčiny pádu dvou lidí, za jakých okolností k němu došlo. Podle prvotních informací vše nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou náhodu," řekl ČTK mluvčí policie David Chaloupka.

Minulý týden v pátek spadl muž ze skály v brněnských Maloměřicích, šlo asi o desetimetrovou výšku. Záchranáři jej letecky transportovali do nemocnice v kritickém stavu.

Související články

Další články