Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Hrozivé neštěstí: Hvězda Letopisů Narnie zaživa uhořela i s desetiletou dcerou

Kaskadérka Deirdre Naughton zemřela i se svou dcerkou při požáru jejich domu.
Zdroj: Tallarook Police
Ničivý požár

Při rozsáhlém požáru v Austrálii přišly o život hollywoodská kaskadérka z Letopisů Narnie Deirdre Naughton (42) a její teprve desetiletá dcerka Leela. Z hořícího domu nebylo možné uniknout, ačkoliv se hasiči snažili ze všech sil plameny uhasit.

Deirdre Naughton (42) byla kaskadérka, která hrála v mnoha hollywoodských snímcích, jako byly třeba Letopisy Narnie, Rush, Sousedé, Já, Frankenstein nebo třeba McLeodovy dcery. Bohužel přišla o život společně se svou desetiletou dcerou Leelou, když v jejich domě propukl nekontrolovatelný požár, jak o tom informoval deník Daily Star.

Tragická událost se stala 11. července večer v jejich domě ve městě Tallarook v Austrálii. Trvalo asi devadesát minut, než zhruba čtyřicet hasičů oheň uhasilo. Když se hrozivou zprávu dozvěděl partner paní Naughton, Clint Dodd, rychle spěchal domů, ale pomoci jim už nedokázal.

Loajální a pracovitá žena

„Deirdre byla velmi silná, pracovitá, loajální a spolehlivá osoba,” stálo v prohlášení rodiny. K tragickému úmrtí se vyjádřila také blízká kamarádka Amanda Grave: Vždycky si budu vážit vzpomínek a zábavných chvil, které jsme spolu zažily, hlavně během našich kaskadérských časů, mám tě ráda, přítelkyně.”

Policisté se domnívají, že za vznikem požáru stojí závada elektrického vedení, ale celý případ se stále vyšetřuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy