Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hrozivá tragédie v Praze: Maminku (†23) našli mrtvou pod jeřábem, zůstal po ní malý syn

Zdroj: Profimedia.cz
sebevražda?
Nejhorší okamžiky svého života zažívá partner ženy, která byla nalezena v Praze Bohnicích mrtvá. Po mamince zůstal půlroční chlapeček. Zoufalé rodině teď pomáhá pediatrička, ke které rodina docházela.

Od minulé středy byla pohřešovaná třiadvacetiletá žena, která byla nalezena druhý den na staveništi v pražských Bohnicích. Bezvládné tělo leželo pod jeřábem. Podle prvních odhadů to vypadá, že si žena vzala život sama.

Veškerá péče o půlročního synka teď zůstala na tatínkovi, který momentálně zařizuje pohřeb své partnerky. Pomoci se mladé rodině rozhodla tamní pediatrička, ke které rodina docházela. "Je to spíš moje iniciativa. Tatínek je velmi skromný a nechce nikoho obtěžovat. Teď řeší pohřeb. Snažím se mu vysvětlit, že je to dobrovolná pomoc a že se v podobné situaci může ocitnout kdokoliv," řekla lékařka redakci Tn.cz

Přímo do její ordinace na adrese Střelničná 1284/51a v pražských Kobylisích tak mohou lidé nosit vše potřebné – oblečení pro dítě ve věku 6 až 12 měsíců, sunar a další věci, které mohou postrádat a těžce zkoušené rodině by mohly pomoci.

Související články

Další články