Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hrozivá tragédie: Matka zabila své 3 dcerky, pak spáchala sebevraždu!

+ Dalších 8 fotografií
smrt
K hrozivé tragédii došlo v Kent County v Michiganu. Aubrianne Moore (†28) a její tři dcerky Alanah (†2), Cassidy (†6) a Kyrie (†8) byly nalezeny zastřelené v jejich domě. Zatímco policie informaci ještě oficiálně nepotvrdila, příbuzní Aubrianne vypověděli, že žena nejdříve zastřelila své děti a poté obrátila zbraň i sama na sebe.

Policie zatím nechce odpovídat na dotaz, zda šlo o vraždu a následnou sebevraždu, ujistila však obyvatele Kent County v tom, že vrah se v okolí určitě nepohybuje. Rodina Aubrianne však televiznímu kanálu WOOD-TV sdělila, že za tragédií stojí právě sama Aubrianne, která se už dříve léčila s psychickými problémy a dokonce strávila i nějaký čas v léčebném zařízení.

Holčičky a jejich matku našli policisté mrtvé poté, co vyděšená žena zavolala na linku 911. Těla Aubrianne, Kyrie, Cassidy a Alany museli identifikovat rodinní příslušníci.

Podle policistů ale holčičky nebyly zastřeleny na místě, kde byla jejich těla nalezena. Nyní probíhá vyšetřování, strážníci se snaží zjistit, kde byly Aubrienniny dcerky zavražděny.

Mohlo by vás zajímat

Další články