Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Hrozivá nehoda Haliny Pawlowské: Vrazil do nás kamion, ještě teď se klepu, líčí spisovatelka

Halina Pawlowská měla nehodu: Ještě teď se klepu, líčí spisovatelka
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Nehoda

Halina Pawlowská (67) má za sebou hrozný zážitek. Na komplikované české dálnici D1 do jejího auta vrazil náklaďák. Herečce a spisovatelce se naštěstí nic nestalo. Jediné, o co přišla, byl pobyt v hotelu Sacher ve Vídni, kam měla s kamarádkou namířeno. O nehodě informovala ve svých stories na Instagramu. 

Vlivem mrazivého počasí se bohužel nedá moc odhadnout, jak moc jsou vozovky namrzlé a klouzají, proto byste radši měli jezdit opatrně. To nyní potvrdila herečka Halina Pawlowská, která se stala účastnicí děsivé nehody.

Měl to být krásně strávený čas v rakouské Vídni, kdy Halině měla dělat společnost kamarádka a zřejmě nějaký ten cukr, ale výlet se rychle změnil v noční můru. Cestou do Vídně do nich totiž naboural kamion.

Od hotelu k dortu

"Tak ten za to může. Vrazil do nás na D1, když jsme jely s kamarádkou do Vídně. Přežily jsme, ale pořád se ještě klepu a je mi líto, že si neužiju hotel Sacher. Optimisticky mě ale napadlo, že Josef Maršálek je cukrářský machr a že mi nahradí ten vídeňský sachr. Uf, to byl teda den," napsala Halina ve storie na Instagramu.

Halina Pawlowská je především skvělá spisovatelka. Napsala například Užívej života, Zážitky z karantény nebo Manuál zralé ženy. Možná že bychom se mohli dočkat nové knihy s názvem Zážitky z D1, protože tato nehoda se člověku zajisté zapíše do vzpomínek. "Říká se, že radu vám dá každý, prachy nikdo. Ve všech těch radách je můj názor, i když to zní mnohdy absurdně až dadaisticky. Přece jen už jsem si něco prožila, něco jsem musela strávit, ačkoli jsem nechtěla. Mám toho za sebou dost a zkušenost je tam obsažená," řekla Halina o svém psaní pro Super.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy