Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1: Řidič nepřežil, z cisterny uniká nafta

Na D1 uniká z cisterny nafta.
V pátek ráno se na dálnici D1 ve směru na Prahu srazila cisterna se třemi osobními auty. K hromadné bouračce došlo na 23. kilometru a doprava kvůli ní kolabuje. Při nehodě zemřel řidič osobního vozidla. Z cisterny uniká nafta a dálnice bude uzavřena několik hodin.

Asi šestikilometrová kolona se vytvořila na dálnici D1 ve směru na Prahu, kde na 23. kilometru bourala cisterna se třemi osobními auty. Na místě zasahují policisté, záchranáři i hasiči. Směr do metropole je tak zcela uzavřen, v opačném směru je jeden pruh také neprojízdný.

Policisté na místě odklánějí auta na 29. kilometru na Hvězdonice. Kolona se krátce vytvořila i ve směru na Brno kvůli zásahu záchranářů.

Cisterna převážela naftu a po střetu se převrátila. Uniká z ní nafta, která dělá vrásky nejenom ochráncům životního prostředí, ale především zasahujícím složkám Integrovaného záchranného systému. Podle mluvčího středočeských hasičů Jaroslava Gabriela bude nutné řešit masivní únik s vodoprávním úřadem i českou inspekcí životního prostředí.

Řidič osobního vozidla nehodu nepřežil. Pozůstatky tragického střetu se budou odklízet několik hodin, dálnice bude neprůjezdná.

Související články

Další články