Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Hromadná bitka a nahota: V Clash of the Stars lítaly nejen pěsti, ale také podprsenky

"Inked Dory" a "Karin Pedro."
Zdroj: Se svolením Clash of the Stars
+ Další 3 fotografie
Holky vykoukly

Chystá se již čtvrtá akce organizace Clash of the Stars. Předtím, než se bojovníci či bojovnice dostanou do oktagonu, je čeká klasické vážení, které vždy zpestří samotnou soutěž. Poslední vážení přineslo i něco víc než obvykle. Mezi sebou se mají utkat dvě ženy ze streamovací platformy TikTok a dvě ženy z OnlyFans. Ty právě ukázaly, jaké jsou jejich největší zbraně, které ukrývají pod podprsenkami. Také na pódiu došlo k velké rvačce, která odhodila dokonce i člena ochranky, jak poté organizace sdílela na svém Instagramu.

Soutěž Clash of the Stars je v Česku poměrně nováčkem. Za tu dobu si ale stihla vytvořit slušnou řádku fanoušků. Clash je určen hlavně pro influencery, youtubery či známé bizarní tváře českého showbyznysu, které spolu zápasí. Nyní přichází už čtvrtý večer této organizace, na který upozornily hlavně dvě slečny, které během vážení odhodily své svršky, jak ukázal Mizha na svém Twitteru.

Dámy se toho nebojí, ukázaly ňadra

Nikdy předtím se nestalo, aby na vážení některá dáma ukázala prsa. Toho se právě nebály Petra „Inked dory“ Úradníčková s Karinou „Karina Pedro“ Petrovou, které naprosto otřásly celým sálem. Obě působí na platformě OnlyFans, a tak není divu, že stud odhodily stranou. To ovšem vyvolalo poprask mezi influencery, kteří v tu dobu vysílali živě.

Mimo jiné se také na pódiu strhla rvačka, která odhodila i člena security. Velká potyčka začala mezi trojicí Kalubou, MaxGreenem a Klukem s kamením. K tomu se zapojili i Reno, Král Berouna a trenér MaxGreena Žralok, který byl právě ten, který poměřil síly se členy ochranky. Bitku zveřejnila organizace na svém Instagramu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy