Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

HROBAŘI EVROPY: Němci jsou v předposlední fázi civilizace

HROBAŘI EVROPY: Němci jsou v předposlední fázi civilizace
Zdroj: eXtra.cz
GLOSA: Evropu nezničí džihádisté vraždící ve jménu Alláha. Evropu zničí to, že není schopna vymáhat a dodržovat vlastní zákony. Raněné zvíře přitahuje pozornost predátorů. Jak poznáme raněné zvíře? Nebrání se, obranu jen předstírá.

Toto není text o teroristovi, který v Berlíně spáchal masakr na vánočním trhu, i když to na první pohled tak vypadá. Toto je text o tom, v jaké fázi dějin se ocitá Německo a s ním celá Evropa.

Tunisan Anis Amri spáchal teroristický útok a pak si cestoval po Evropě, jak se mu zachtělo. Díky náhodě ho zastavili až policisté v Itálii, kde ho zastřelili na ulici.

Když se podíváme na fakta, která o tomto muži tajné služby věděly, tak nechápeme, jak se mohl potulovat po Evropě.

Německé úřady věděly, že používá 14 různých identit. Věděly, že Amri je podvodník snažící se ždímat evropské sociální systémy. Na vyhoštění to nestačilo.

Německá policie věděla, že Amri je napojen na Islámský stát. Nabízel se jako sebevražedný atentátník. Kriminalisté věděli, že usiluje o výrobu bomby. Na vyhoštění to nestačilo.

Němci věděli, že Amri v Berlíně prodává drogy. Do kriminálu nešel, na vyhoštění nebyl důvod.

Němci měli informace, že Amri v italském Palermu podpálil školu. Němci věděli, že Amri v Tunisku vyfasoval 5 let za ozbrojenou loupež. Přesto Němci nedokázali nebezpečného muže dostat z Německa.

To jsou fakta, která lze číst několika způsoby. Nejde o to, že by Německo mělo měkké zákony. Podvody s identitou a nebo prodávání drog jsou trestné i v Německu. Problémem je, že Němci nedokáží vymáhat a dodržovat vlastní zákony.

Pokud se státu nedaří vymáhat dodržování vlastních pravidel, neplní svou funkci. Současné Německo to neumí a opakovaně se to ukazuje. Zákony neplatí pro všechny stejně, i když by měly. Toto je předposlední fáze civilizace. V té poslední pak už zákony nedodržuje nikdo a stát se propadá do chaosu. To ale už není demokratický stát, to je anarchie. To je konec civilizace.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy