Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hrob Mistra v obležení květin: Ivana Gottová děkuje fanouškům, přinesli jste Karlovi jaro

Hrob Mistra v obležení květin: Ivana Gottová děkuje fanouškům, přinesli jste Karlovi jaro
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Zmizela záplava svíček, které nahradily desítky nádherných květin. Tak by se dalo popsat, jak aktuálně vypadá hrob legendárního zpěváka Karla Gotta (+80). A emoce neskrývá ani vdova po umělci Ivana Gottová (44), která po delší době směrem k fanouškům promluvila.

Dosud na Gottově hrobě byly k vidění především svíčky, které zaplnily hrob a celé prostranství před náhrobkem. Kvůli jejich velkému množství se několikrát stalo, že vosk poničil nově vybudovaný trávník. Správa hřbitova tak musela několikrát provádět likvidaci...

Aktuálně fanoušci zvolili lepší formu uctění zpěvákovy památky. Na hrob začali nosit květiny. Čehož si všimla i Ivana Gottová, která s dcerami hrob pravidelně navštěvuje. "Děkujeme za jaro, které jste Kájovi přinesli. Hezké dny, Ivana," napsala manželka legendárního zpěváka na Facebook a dala najevo, že si váží pozornosti, kterou Mistrovi lidé i téměř půl roku od jeho úmrtí věnují.

Ivana se dobře rozhodla

Ivana Gottová se před několika dny rozhodla pro velký zájem fanoušků znovu otevřít sociální sítě Karla Gotta, aby i po jeho smrti mohla s nimi být v kontaktu. Mnoho lidí její rozhodnutí ocenilo.

Karel Gott zemřel loni 1. října ve věku 80 let v rodinném kruhu na pražské Bertramce.

Redakce eXtra.cz se rozhodla z úcty k Mistrovi natočit dokument nazvaný Pět vzpomínek na Karla Gotta. Jak o Mistrovi promluvil třeba Richard Krajčo, najdete ZDE.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy