Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hrob Karla Gotta: Na mistra během narozenin nezapomněli Miloš Zeman ani tajuplná Angela

Karel Gott by slavil 84: Hrob se zaplnil květinami
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Hrob

Hvězdný Karel Gott by 14. července oslavil čtyřiaosmdesáté narozeniny. Jeho hrob na pražských Malvazinkách je tak v obležení fanoušků, kteří na mistra vzpomínají, jak zjistila redakce eXtra.cz, která také byla na místě. Na zesnulého zpěváka zavzpomínal také bývalý prezident Miloš Zeman nebo jistá Angela P., která je mistrovou fanynkou již řadu let.

Karel Gott je nezapomenutelná legenda. O tom svědčí i množství vzkazů, květin, svíček a kamínků, které se neustále objevují na jeho hrobě v pražských Malvazinkách. Dnes by zlatý slavík oslavil čtyřiaosmdesáté narozeniny a při té příležitosti se na hrobě objevilo více květin, než je obvyklé, jak zjistila redakce eXtra.cz, která byla na místě.

Kromě záplavy květin bylo na hrobě také množství oblázků, svíček a dalších drobností od lidí nejen z Čech, ale i z okolních států, hlavně Německa. Lidé zkrátka na nejznámějšího českého zpěváka nemohou zapomenout.

Lidé nezapomínají

Květiny mu na hrob položil také bývalý prezident Miloš Zeman za celou rodinu Zemanových. Květinu se vzkazem: „K 84. narozeninám zvláštní poděkování a pozdravy do nebe,“ mu na hrob dala také jistá Angela P. Ta je zřejmě zpěvákovou milující fanynkou, jelikož mu kytici se vzkazem: „Chybí. Včera. Dnes. Ráno. Vždy,“ dávala na hrob i minulý rok k třetímu výročí od jeho úmrtí.

Karel Gott zemřel v osmdesáti letech a zanechal po sobě vdovu Ivanu Gottovou (47), s níž má dvě dcery Charlotte Ellu Gottovou (17) a Nelly Sofii (15). Z předchozích vztahů má ještě dvě dcery, a to Dominiku Gottovou (48) a Lucii Gottovou.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy