Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hrnečku, dost! Rihanně na filmové premiéře málem přetekl dekolt

Rihanna očividně jen kvete!
+ Dalších 7 fotografií
Rihanna v poslední době o sto šest provokuje výstřihy jako vrata. Ať už je to v novém videoklipu s DJ Khaledem nebo na filmové premiéře sci-fi trháku Valerian, všude doslova zaplní místnost svou přítomností.

Rihanna byla vždycky velká kočka! Letos ji sice někteří kritizovali za to, že trochu nakynula, ale rychle takové posměváčky odpálkovala. Má tak velkou základnu fanoušků, že je úplně jedno, jestli má pár kil navíc nebo ne. A navíc, podle nás je alespoň na co se dívat.

Stejně je tomu v novém videoklipu k songu Wild Thoughts s DJ Khaledem. V něm se Rihanna vystavuje poměrně statečně a její poprsí je vlastně to nejlepší na celé písničce. Její bujarý dekolt dozajista ocení i její nová láska, se kterou Rihanna radostně toká.

Zástup jejích bývalých nebo nenechavých haterů se tak může klidně jít klouzat, protože na tenhle dekolt se nenávistné komentáře prostě napsat nedají.

Mohlo by vás zajímat

Další články