Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hříšný tanec Shopaholicadel: V televizi předvedla zběsilé kreace, Soukup doslova trpěl

Hříšný tanec Shopaholicadel: V televizi předvedla zběsilé kreace, Soukup doslova trpěl
Zdroj: se souhlasem Tv Barrandov
+ Dalších 7 fotografií
tanečnice

Známá youtuberka a influencerka Shopaholicadel se pořádně odvázala. Na obrazovkách TV Barrandov předvedla v pořadu VIP Svět speciál takové taneční číslo, že ani ostrý moderátor Jaromír Soukup nenacházel slova. 

Ráda tančí

Mediální magnát a ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se rozhodl pozvat do své talk show VIP Svět speciál jednu z nejkontroverznějších osobností českých sociálních sítí Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel. Tu do studia samozřejmě doprovodil i její partner David.

"Baví mě mluvit na kameru, a když mi mizí followeři, potom nemůžu dávat videa na TikTok, třeba moje tanečky," posteskla si influencerka. Ta totiž kromě jiného ve svých videích sledujícím na sociálních sítích často ukazuje svůj nezaměnitelný smysl pro rytmus.

Jaromír přežil

Soukup, který stále nemohl uvěřit tomu, že za Adélou a Davidem nestojí Kazma, nebo někdo, kdo je najal jako herce, na to konto vyzval Pulcovou k tanci. Ta se nejdříve zdráhala a styděla se, nakonec ale souhlasila a vyšvihla kreaci, která musela šokovanému Jaromírovi dozajista trvale poškodit oční sítnici.

Soukup během jejího vystoupen viditelně trpěl a dával to dost jasně najevo. "Ale bylo to lepší, než jsem si myslel," řekl nakonec s neskrývanou úlevou, že neproběhla dámská volenka.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy