Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hříšný tanec se dočká pokračování: Jennifer Grey se vrátí jako Baby a nebude sedět v koutě

Jedna z nejslavnějších fotografií z filmu Hříšný tanec.
Zdroj: se souhlasem Vestron Pictures
+ Dalších 8 fotografií
film
Od roku 1987 si film Hříšný tanec získal srdce milionů diváků z celého světa. Méně úspěšná dvojka s jinými hrdiny se s velkým úspěchem nesetkala a společnost Lionsgate Studios nyní fanoušky potěšila tím, že oznámila pokračování. To se sice bude muset obejít bez zesnulého Patricka Swayzeho, Jennifer Grey (60) se ale jako Baby vrátí v plné síle.

Fanoušci legendárního snímku Hříšný tanec se mohou radovat. Šéf společnosti Lionsgate Studios Jon Feltheimer ve čtvrtek potvrdil, že se v brzké době začne natáčet pokračování. Kromě stejné dávky romantiky, jakou nabídl snímek před lety, nabídne divákům i Jennifer Grey znovu v roli Frances Houseman alias Baby.

Mluvčí společnosti potvrdil, že v Lionsgate dlouho váhali, jak pokračování pojmout. Nakonec vznikl scénář k filmu, který fanoušky původního hitu uspokojí a především na něj skutečně naváže, i když už bez Patricka Swayzeho, který v roce 2009 zemřel po dlouhém boji s rakovinou slinivky.

Samotná Jennifer Grey se k pokračování Hříšného tance zatím nevyjádřila, její účast je ale potvrzená, a proto se dá předpokládat, že i ona se s fanoušky na sociálních sítích o dobré zprávy brzy podělí. Tam mimo jiné už dokázala, že červené šaty z první velké taneční scény jí stále padnou jako ulité.

Nový Hříšný tanec

Ačkoliv už je scénář k pokračování kultovního romantického filmu hotový, studia Lionsgate prozatím nezveřejnila žádné detaily týkající se děje či obsazení. Je ale jisté, že jakmile započne natáčení, víc a víc informací se bude drát na povrch a fanoušci se tak co nevidět dozví, co mohou od snímku čekat.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy