Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hříšný hokejista Pavelec se zamiloval! Vnadnou modelku Budkovou už pozval do Ameriky a užívají si sexu plnými doušky!

Ondra se své nové lásky určitě nemohl dočkat.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Pilně trénuje na novou sezónu, ale proč se i tak trochu nerozptýlit. Za oceán měla totiž za hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem (28) přiletět modelka Tereza Budková (25). Oba sice dost mlží, ale podle našich dobře ověřených informací se má teď krásná brunetka starat o sportovcovo blaho.

Tereza se redakci eXtra.cz přiznala, že se s Ondrou stýkají. Jenže on teď kvůli povinnostem už nemohl dále pobývat v Česku, tak se modelka musela sbalit a odletět za svou novou láskou zkusit budovat vztah v zámoří.

„Odletěla na dva týdny za Ondrou, aby to spolu zkusili, jak to bude fungovat i v Americe. Vypadá to vážněji, než to bylo úplně na začátku. Nemůžou bez sebe být,“ řekl nám dobře informovaný zdroj, který zná oba partnery.

Bývalá vicemiss si opravdu dala na Facebook fotku z letiště, že letí na čtrnáct dní pryč. Samozřejmě neprozradila kam, ale i hlupákovi by došlo, že si nemůže nechat ujít takovou příležitost omotat si Ondru pořádně kolem prstu. Přeci jen je o něm známo, že je dost přelétavý a na lásku nemá čas. Jenže teď se to vše obrací a hokejista silikonovou modelku pozval k sobě do svého druhého domova.

Jestli tam zůstane opravdu jen dva týdny, to se ještě uvidí. Třeba nakonec zjistí, že bez sebe nemůžou být, a z Terezy se stane na plný úvazek hokejová partnerka. Ale radši nepřebíhejme. Sice je spojení sportovec a modelka dost časté, ale s Ondrovou minulostí a zálibou v krásných ženách radši počkáme, jestli nakonec Budkovou opravdu nevypakuje. Ale zatím se Tereze povedlo to, co se ještě její předchůdkyni nepovedlo. Aby za ním letěla za oceán.

Marně se o to pokoušela Tereza Chlebovská nebo Míša Štoudková, to ještě Ondra odolával, ale teď to vypadá, že už asi touží po něčem stálém. A třeba jim to vyjde. Pár se seznámil na charitativní akci Hokejky v kopačkách ve Velkých Pavlovicích, kterou pořádal Ondrův kamarád Jakub Voráček se svou nadací na podporu léčby roztroušené sklerózy.

Související články

Další články